Jarome Iginla és Marian Hossa is "elsőre" bekerült a jégkorongozó Hírességek Csarnokába
...
A listát szerda éjszaka tették közzé: az idén először választható Iginla és Hossa mellett a kanadai Kevin Lowe és Doug Wilson, valamint a női hoki korábbi kanadai sztárja, Kim St. Pierre, illetve a Detroit Red Wings korábbi főigazgatója, Ken Holland lesz tagja a Hall of Fame-nek.
Iginla, aki a negyedik színes bőrű játékosa lesz a Hírességek Csarnokának, kiemelkedő karrie...

NFL - Brady és Belichick történelmet írt, a Patriots a bajnok
... negyedben Brady már nem hibázott és 11 yardos passzával Brandon LaFell vezetést szerzett a bostoni csapatnak. A címvédő addig semmit sem mutató támadói is megrázták magukat, ugyanis Russell Wilson irányító és Chris Matthews 45 yardos összjátéka előkészítette a futó Marshawn Lynch hatpontos gólját (touchdown).
Az első félidő hajrájában ismét megrázta magát a Hazafiak támadósor...
2015-02-02 07:04:53
NFL - A Seattle védelme leiskolázta a Denver támadóit a Super Bowlon
... későbbiekben sem tudta összeszedni magát, a Seattle védelme mindig meg tudta állítani riválisa támadássorozatát, sőt Malcolm Smith újabb labdaszerzését követően a mindössze másodéves Russell Wilson vezetett egy nagyszerű támadást, melynek végén Jermaine Kearse-nek passzolt egy 23 yardos touchdownt (36-0), ezzel tulajdonképpen már a harmadik negyedben eldőlt az összecsapás.
A ...
2014-02-03 07:04:50
Húszmillió évvel régebbi lehet a nyugat-antarktiszi jégtakaró
... feltételezték.
"Most valamivel jobban bízunk azokban a modellekben, amelyeket a jégolvadás előrejelzésére használunk, amikor a szén-dioxid-kibocsátás klímát alakító hatását vizsgáljuk" - magyarázta Doug Wilson geofizikus, a tanulmány társszerzője.
A globális éghajlatot rekonstruáló modellek azt sugallják, hogy körülbelül 34 millió évvel ezelőtt, egy hűvös időszakban hata...

1 2
Címkék: Jarome Iginla, Marian Hossa, Hírességek Csarnokába, Super Bowlon, Kevin Lowe, Doug Wilson, Detroit Red Wings, Hírességek Csarnokának, Bradley Cooper, Holly Cooper, Adam Braff, Andrew Wilson, Brandon LaFell, Russell Wilson, Chris Matthews, Marshawn Lynch, Malcolm Smith, Jermaine Kearse-nek, Jessica Elbaum, Will Ferrell, Adam McKay, Lauren Munsch, Jeffrey Wolf, Kirsten Dunst, Isla Fisher, Lizzy Caplan, Rebel Wilson, James Marsden, Adam Scott, Hayes MacArthur, Vadász Bea, Hevér Gábor, Pikali Gerda, Menszátor Mag, Hugh Wilson, Peter Torokvei, Michael Convertino, Brian, Peter, Sidney Levin, Shirley MacLaine, Tess Carlisle, Nicolas Cage, Edward Albert, jégkorongozó Hírességek, öreg hölgy, listát szerda, idén először, kanadai Kevin, negyedik színes, nővére Holly, bostoni csapatnak, címvédő addig, futó Marshawn, első félidő, mindössze másodéves, nagyszerű támadást, harmadik negyedben, jégolvadás előrejelzésére, tanulmány társszerzője, globális éghajlatot, hűvös időszakban, támadássorozatát, forgatókönyvíró, látványtervező,